مزه زندگی یک دانشجوی دکتری

شبیه سازی آزمایشات

برای پروژه ای که با دکتر ش و Ian کار میکنیم، دکتر ش گیر داده که در مرحله اول باید روش گفته شده در مقاله پیدا بشه و دقیقا همون نتایج گرفته بشه تا بریم مرحله بعد!

اون هم هر کار میکنم، درست نمیشه!! اعصابم بهم ریخته، به نویسنده های مقاله هم ایمیل زدم وبنده های خدا من رو شرمنده خودشون کردن و همه جزئیات رو بهم گفتن اما اینجا درست نمیشه که نمیشه!!

مخم حسابی تاب برداشته! همین که فایل های مربوط به پروژه روی DropBox در حال آپدیت شدن هست، دکتر ش بهم ایمیل نمیزنه و سراغ اونا رو نمیگیره !! وگرنه خیلی شیک ایمیل میزنه و میگه پروژه چی شد؟!!!

دو قسمت اول Community رو هم دیدم؛ به نظر بد نمیاد، امتیازش تو سایت IMDB حدود 8.6 از 10 بود. با این حال من خیلی جذبش نشدم.  فقط خوبیش اینه که هر قسمت حدود 20 تا 30 دقیقه است و زود تمام میشه. امیدوارم که قسمت های بعدیش بهتر باشن.

من الان واقعا نیاز دارم که چند ساعتی از این پروژه فاصله بگیرم تا مغزم در موردش restart بشه و بتونم مشکل اختلاف جواب ها رو پیدا کنم.

پ.ن. در کنار مزایای استاد دقیق داشتن، این سختی هم وجود داره!! هر جوری هست باید انتظار استاد برآورده بشه!!

بعدانوشت 1 (ساعت 2:20 بامداد)- نیمساعت قبل بر اساس ایمیل مجدد یکی از نویسنده های مقاله که نکته ای رو به یاد آورده بود، یه سفره وسیع این وسط پهن شد! اولش که نمیدونستم چیه، یه کمی تو گوگل جستجو کردم و بعد هم برای اطمینان از دکتر ش پرسیدم، تازه فهمیدم این قصه سر دراز داره؛ جالبی این موضوع اینه که به کارهای خود من و رشته من هم ربط داره اما تا به حال چیزی در این مورد به گوشم نخورده بود و اصلا نمیدونستم چی هست!! (وقتی برای بچه های مهندسی، کمترین واحد ریاضی رو میزارن، بیشتر از این نمیشه انتظار داشت!) 

بعدانوشت 2. فعلا از آشنایی با این موضوع خوشحالم اما نمیدونم چطور پیاده سازیش کنم؟! البته خوشحالی صرفا از این نظر که یه چیز جدید یاد گرفتم وگرنه اضافه شدن کار که خوشحالی نداره!!

بعدانوشت 3. فکر کنم آه Ian من رو گرفته! برای اینکه تو ایمیلم وقتی میخواستم این دیتاست و مقاله رو انتخاب کنم، برای Ian و دکتر ش نوشتم که این یکی به نسبت بقیه برام سرراست تر و آسون تر هست و من این رو انجام میدم!! واقعا نمیدونستم چه ماجرای عجیب غریبی پشتش هست.

بعدانوشت 4. با همه این احوالات، فکر کنم اوضاع Ian هم دست کمی از خودم نداشته باشه، برای اینکه صدای اون هم در نمیاد!!

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)